Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1693

Orientmatta

Orientmatta

Västpersisk orientmatta

Västpersisk orientmatta

Orientmatta Kolyaie

Orientmatta Kolyaie

Matta Kina

Matta Kina

Keshan

Keshan

Semiantik Jajim

Semiantik Jajim

Semiantik signerad Meshed

Semiantik signerad Meshed

Persisk Bochara

Persisk Bochara

Persisk Bochara

Persisk Bochara

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Duk servietter linne 1950/60-tal

Vårt Nyhetsbrev