Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1445

Matta Gabbeh

Matta Gabbeh

Orientmatta

Orientmatta

Ryamatta 1960-tal

Ryamatta 1960-tal

Orientmatta guldafghan

Orientmatta guldafghan

Matta 150x104 cm

Matta 150x104 cm

Orientmatta persisk

Orientmatta persisk

Bönematta

Bönematta

Orientmatta persisk

Orientmatta persisk

Orientmatta bochara

Orientmatta bochara

Väggbonad signerad IS

Väggbonad signerad IS

Orientmatta Afghan

Orientmatta Afghan

Samling vävnader

Samling vävnader

Vårt Nyhetsbrev