Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1203

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta Beluch semiantik

Orientmatta Beluch semiantik

Matta röllakan signerad

Matta röllakan signerad

Sidenbroderi 1792

Sidenbroderi 1792

Handdukar servietter linne

Handdukar servietter linne

Textil röllakan 1800-tal

Textil röllakan 1800-tal

Orientmatta

Orientmatta

Broderi osmanskt kulturområde

Broderi osmanskt kulturområde

Orientmatta Afghan

Orientmatta Afghan

Kuddar Orienten antika

Kuddar Orienten antika

Orientmatta

Orientmatta

Vårt Nyhetsbrev