sv
en
fi
de
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Svenska
English
Suomi
Deutsch
Svenska
Arkiv
Konst - Sida 4733
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Carl Printzensköld, oljemålning
Siri Derkert krita
Berndt Wennström blandteknik
Jørn Broholm, Komposition
Tom Krestensen oljemålning
Gunilla Mann färglitografi
Otto Poertzel byst
Wilhelm Smith oljemålning
Roberto Matta, färgetsning, utförd 1965
Gustaf Fredriksson gouache
Hjalmar Grahn oljemålning
Henri pfeiffer
<
4729
4730
4731
4732
4733
4734
4735
4736
4737
>
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Temaauktioner & Specialauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Helsingfors
Köln
Neuss / Düsseldorf
Vårt Nyhetsbrev