Arkiv

Guld/Smycken - Sida 905

Halsband 18 k guld

Halsband 18 k guld

Hermès armband

Hermès armband

Armring 14K

Armring 14K

Ring 18 k guld emalj orientpärlor

Ring 18 k vitguld briljanter

Ring 18 k vitguld briljanter

Örhängen 1 par silver rosenstenar

Brosch 18 k guld 1800-tal

Brosch 18 k guld 1800-tal

Brosch förgyllt silver

Brosch förgyllt silver

Manschettknappar 18k guld

Manschettknappar 18k guld

Claes Giertta hänge silver

Claes Giertta hänge silver

Collier odlade saltvattenspärlor

Örhängen 1 par silver

Örhängen 1 par silver

Vårt Nyhetsbrev