Arkiv

Guld/Smycken - Sida 1063

Bill Blass ring 14 k guld

Bill Blass ring 14 k guld

Treradigt pärlcollier

Treradigt pärlcollier

Ring 18 k vitguld diamanter

Ring 18 k vitguld diamanter

Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld

Klackringar 2 st guld

Klackringar 2 st guld

Armring brosch förgyllt silver ametister

Ring med diamanter

Ring med diamanter

Örhängen med diamanter och pärlor

Brosch silver 1800-talets slut fladdermus

Armband 18 k guld rosenslipade granater

Guldmynt

Guldmynt

Mynt 22 k guld

Mynt 22 k guld

Vårt Nyhetsbrev