Arkiv

Glas - Sida 976

Reijmyre Glasbruk Sven

Reijmyre Glasbruk Sven

Knut Bergqvist Strömbergshyttan

Åsa Jungnelius

Åsa Jungnelius "Make up" läppstift och naggelack

Remmare

Remmare

Ljusstakar Orrefors

Ljusstakar Orrefors

Monica Backström skulptur

Monica Backström skulptur

Glasservis Karlberg

Glasservis Karlberg

Alvar Aalto skål

Alvar Aalto skål

Glasservis

Glasservis "Rut" design Fritz Kallenberg

Murano Italien

Murano Italien

Kluckaflaska 1700-tal

Kluckaflaska 1700-tal

Vinägerflaska / Sockerruska 1700-tal rokoko

Vårt Nyhetsbrev