Arkiv

Glas - Sida 832

Remmare 1900-talets början

Remmare 1900-talets början

Irene Rezzonico skulptur, Berengo

Glasservisdelar Swedish Old

Glasservisdelar Swedish Old

Simon Gate Salut Champagne

Simon Gate Salut Champagne

Riccardo Licata skulptur

Riccardo Licata skulptur

Glasservis

Glasservis

Samling blått glas Bertil Vallien, Olle Brozén mfl

Vinglas, Siegfrid Ståhl

Vinglas, Siegfrid Ståhl

Orrefors och Studio Åhus

Orrefors och Studio Åhus

Servisglas Helga

Servisglas Helga

Parti konstglas

Parti konstglas

2 vaser, 1950-60-tal

2 vaser, 1950-60-tal

Vårt Nyhetsbrev