Arkiv

Glas - Sida 679

Glasservis 1900-talets andra hälft

Karaff nyrenässans

Karaff nyrenässans

Ljusstakar i slipat glas Orrefors

Skål Kjell Engman

Skål Kjell Engman

Klas-Göran Tinbäck skål

Klas-Göran Tinbäck skål

Glasservis Kosta Boda

Glasservis Kosta Boda

Karaffer 1800-tal

Karaffer 1800-tal

Vas

Vas

Kannor

Kannor

Flaska skål romersk period

Flaska skål romersk period

Ljusstakar

Ljusstakar

Ljusstakar Orrefors

Ljusstakar Orrefors "Celeste"

Vårt Nyhetsbrev