Arkiv

Glas - Sida 515

Klas-Göran Tinbäck Modern keramik och Konstglas

Glasstop från 1700-talet

Glasstop från 1700-talet

Spetsglas 17/1800-tal

Spetsglas 17/1800-tal

Remmare Trelleborg

Remmare Trelleborg

Bertil Vallien glas i blåspräckligt underfång

Kaj Franck vas

Kaj Franck vas

Bertil Vallien Kosta Boda huvud

Glasservis

Glasservis

Figurin Oiva Toikka fågel

Figurin Oiva Toikka fågel

Skulptur Åsa Brandt

Skulptur Åsa Brandt

Reijmyre Antik

Reijmyre Antik

Ask 1800-tal

Ask 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev