Arkiv

Glas - Sida 206

Kjell Engman

Kjell Engman

Sven Palmqvist  glasskulptur

Sven Palmqvist glasskulptur

Anne Nilsson

Anne Nilsson

Vitvinsglas 1900-talets första hälft

Per B Sundberg glaspokaler

Per B Sundberg glaspokaler

Karl Lindberg Kosta

Karl Lindberg Kosta

Vas bägare i glas 17/1800-tal

Vas bägare i glas 17/1800-tal

Aimo Okkolin vas Finland

Aimo Okkolin vas Finland

Fat Matz Borgström

Fat Matz Borgström

Glasservis orrefors

Glasservis orrefors

Vas Orrefors

Vas Orrefors

Bertil Vallien glasskulptur

Bertil Vallien glasskulptur

Vårt Nyhetsbrev