Arkiv

Diverse - Sida 880

Skulptur häst

Skulptur häst

Skulptur padda

Skulptur padda

Adliga lacksigill, ca 250

Adliga lacksigill, ca 250

Reklamskylt Michelin

Reklamskylt Michelin

Hatthylla Gunnar Bolin

Hatthylla Gunnar Bolin

Jeco disellok Green Cargo

Jeco disellok Green Cargo

Fiskbestick  Alfred Elsner & Co Berlin

Ljusstakar senbarock

Ljusstakar senbarock

Tågkompaniet Märklin ellok

Tågkompaniet Märklin ellok

Stekhuv England

Stekhuv England

Figurin 1870-tal

Figurin 1870-tal

Kandelabrar 1800-talets slut

Kandelabrar 1800-talets slut

Vårt Nyhetsbrev