Arkiv

Diverse - Sida 838

Miniatyrmålning Fredrik II

Miniatyrmålning Fredrik II

Spegel senempir

Spegel senempir

Ljusstake 1800-talets första hälft

Gunnar Cyrén, bestick 32 delar, Nobel

Servietter linnedamast 1800-tal

Piedestaler

Piedestaler

Ljusstakar, jugend, nysilver

Ljusstakar, jugend, nysilver

1/2 Schweiziska Franc

1/2 Schweiziska Franc

Stege

Stege

Stekhuv samt uppläggningsfat

Stekhuv samt uppläggningsfat

Kaj Boyesen apa

Kaj Boyesen apa

Hålyxor 6 st

Hålyxor 6 st

Vårt Nyhetsbrev