Arkiv

Diverse - Sida 792

Elisabeth Höfer-Kelling figurin Rosenthal

Rökskåp hamrat smide

Rökskåp hamrat smide

Axel Berhardsson skulpturer

Axel Berhardsson skulpturer

Fönster med karm 1700-tal

Fönster med karm 1700-tal

Gustav III mynt

Gustav III mynt

Flask- och glasschatull 1900-talets början

Skålar

Skålar

Telegraf med nyckel

Telegraf med nyckel

Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal

Champagnekylare 1 par

Champagnekylare 1 par

Bordsplateau

Bordsplateau

Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil

Vårt Nyhetsbrev