Arkiv

Diverse - Sida 734

Champagnekylare nysilver Frankrike 1930-tal

Kandelabrar 1800-talets slut

Kandelabrar 1800-talets slut

Ymnighetshorn 1800-talets andra hälft

Champagnekylare

Champagnekylare

Bordsplateau

Bordsplateau

Ljusstakar 1 par tenn Västerås

Draperi Josef Frank

Draperi Josef Frank

Miniatyrmålning

Miniatyrmålning

Bordsspegel 1800-talets slut

Bordsspegel 1800-talets slut

Buddhafigur lavasten

Buddhafigur lavasten

Kandelaber 1800-tal

Kandelaber 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev