Arkiv

Diverse - Sida 1669

Bankfacksinsatser 1900-talets början

Handdukar linne

Handdukar linne

Bronsmask

Bronsmask

Fat brons

Fat brons

Kalle Anka 1962

Kalle Anka 1962

Grind

Grind

Dekorationsfat

Dekorationsfat

Keffeserviser nysilver

Keffeserviser nysilver

Prydnadssköld gjutjärn

Prydnadssköld gjutjärn

Herrbetjänt

Herrbetjänt

Ljusstake 1700-tal

Ljusstake 1700-tal

Skålfat Björn Trägårdh

Skålfat Björn Trägårdh

Vårt Nyhetsbrev