Arkiv

Diverse - Sida 1604

Kuverttallrikar Timo Sarpaneva för Opa

Flygplan Showa

Flygplan Showa

Selbåge 1700-tal troligen Jämtland

Stenföremål

Stenföremål

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Herrbetjänt

Herrbetjänt

Miniatyrmålningar 1800-tal

Miniatyrmålningar 1800-tal

Dalahäst dalagris 1900-talets första hälft

Schackspel

Schackspel

Flöten

Flöten

Ikon Ryssland

Ikon Ryssland

Medaljong föreställande Carl Michael Bellman

Vårt Nyhetsbrev