Arkiv

Diverse - Sida 1588

Champagne/vinkylare jugend

Champagne/vinkylare jugend

Fat cloissonné

Fat cloissonné

Vas omkring 1900

Vas omkring 1900

Appliquer Louis XV-stil

Appliquer Louis XV-stil

Dekorelement

Dekorelement

Bricka papier-maché 1800-tal

Bricka papier-maché 1800-tal

Paraplyställ gjutjärn

Paraplyställ gjutjärn

Bordsflaggor

Bordsflaggor

Planteringskärl 1900-talets senare del

Grete Prytz Kittelsen skålar och fat emalj

Skrivbordsutensilier

Skrivbordsutensilier

Vårt Nyhetsbrev