Arkiv

Diverse - Sida 1500

Ljusstakar nysilver

Ljusstakar nysilver

Ljusstakar 1900-tal

Ljusstakar 1900-tal

Vinkylare samt ishink 1900-tal

Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar

Anders Gabriel Dufva bordsplateau

Paraplyställ i gjutjärn

Paraplyställ i gjutjärn

Vette

Vette

Mortel sk Borghamnstyp

Mortel sk Borghamnstyp

Toilette- / smyckesschatull

Toilette- / smyckesschatull

Mappin & Webb´s, resegarnityr för gentleman

Reseikon förgylld mässing

Reseikon förgylld mässing

Bokstöd hästhuvuden gjutjärn

Bokstöd hästhuvuden gjutjärn

Vårt Nyhetsbrev