Arkiv

Diverse - Sida 1439

Skulptur i brons

Skulptur i brons

Dragspel

Dragspel

Goldscheider pennställ art deco

Kittel gjutjärn

Kittel gjutjärn

Brasskärm 1800-tal

Brasskärm 1800-tal

Bensindunk i koppar

Bensindunk i koppar

Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur

Oljelampa i mässing

Oljelampa i mässing

Ljusstakar jugend WMF

Ljusstakar jugend WMF

Fågelbur 1800-talets andra hälft

Emaljskylt

Emaljskylt

Askfat wienerbrons

Askfat wienerbrons

Vårt Nyhetsbrev