Arkiv

Diverse - Sida 1313

Bärnsten med inneslutningar

Bärnsten med inneslutningar

Båtmodell

Båtmodell

Ljusstakar 1 par nysilver  C.G. hallberg

Manschettknappar

Manschettknappar

Skrin

Skrin

Silvermynt Karl XV

Silvermynt Karl XV

Pavoni Espressomaskin

Pavoni Espressomaskin

Koffert 1900-talets första hälft

Handdukar linne

Handdukar linne

Bysantinska oljelampor

Bysantinska oljelampor

Hoppbock 1900-tal

Hoppbock 1900-tal

Kandelabrar

Kandelabrar

Vårt Nyhetsbrev