Arkiv

Diverse - Sida 1178

Konsoler vitmetall

Konsoler vitmetall

Skål mässing och metall tomtedekor FLV 2180

Tobaksburk gjutjärn

Tobaksburk gjutjärn

Fat i tenn fyrstämplade

Fat i tenn fyrstämplade

Vinkannor

Vinkannor

Reservoirpenna Montblanc

Reservoirpenna Montblanc

Ljusstakar i empirestil

Ljusstakar i empirestil

Skålfat 1800-talets slut

Skålfat 1800-talets slut

Ram omkring 1800 förgylld

Ram omkring 1800 förgylld

Tennfat 1700/1800-tal

Tennfat 1700/1800-tal

Ikon Ryssland

Ikon Ryssland

Skål antiken

Skål antiken

Vårt Nyhetsbrev