Arkiv

Diverse - Sida 1152

Tripod brons

Tripod brons

Urna gjutjärn

Urna gjutjärn

Fonograf

Fonograf

Båtmodell

Båtmodell

Ljusstakar i zink

Ljusstakar i zink

Bordsuppsatser nysilver

Bordsuppsatser nysilver

Mask

Mask

Vinkylare/ ytterfoder 1800-talets första hälft

Ljusstakar 7 st mässing

Ljusstakar 7 st mässing

Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil

Sakral figur 1700-tal eller äldre

Tuggummiautomat 1950-tal

Tuggummiautomat 1950-tal

Vårt Nyhetsbrev