Arkiv

Diverse - Sida 1125

Emma Olbers, vedkorg

Emma Olbers, vedkorg

Väggsköld

Väggsköld

Tennskålar 2 st

Tennskålar 2 st

Kylbox

Kylbox

Brevpress porfyr och förgylld brons

Signe Sohlman duk och servietter Drakmönstret

Brandskåp

Brandskåp

Spegellampett senempire

Spegellampett senempire

Trymå / spegel nyrenässans

Trymå / spegel nyrenässans

Spegel senbarock

Spegel senbarock

Bordsuppsatser brons 1800-tal

Bordsuppsatser brons 1800-tal

Kakformar koppar

Kakformar koppar

Vårt Nyhetsbrev