Arkiv

Diverse - Sida 1038

Julkrubba 1900-talets första hälft

Stekpannor 2 st bl a Georg Jensen

Vägglyktor 1 par

Vägglyktor 1 par

Eldhund

Eldhund

Vevgrammofon Sterling samt skivor

Ishink Daydream

Ishink Daydream

Ljusstakar ett par Skultuna

Ljusstakar ett par Skultuna

3 brickor, 1940-tal Swedish Modern

Dryckeshorn 1800-talets slut

Dryckeshorn 1800-talets slut

Tamburmajor

Tamburmajor

Ishink i form av äpple

Ishink i form av äpple

Skulptur

Skulptur

Vårt Nyhetsbrev