Arkiv

Belysning - Sida 972

Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt

Josef Frank taklampa

Josef Frank taklampa

Taklampa Barovier & Torso Murano

4 bordslampor från  Watt & Veke

Josef Frank taklampa

Josef Frank taklampa

Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal

Taklampa samtida

Taklampa samtida

Plafonder

Plafonder

Josef Frank  vägglampa

Josef Frank vägglampa

Josef Frank bordslampa

Josef Frank bordslampa

Poul Henningsen ´´PH-5´´ taklampa

Poul Henningsen PH-5 taklampa

Poul Henningsen PH-5 taklampa

Vårt Nyhetsbrev