Arkiv

Belysning - Sida 93

Taklampor 1900-talets mitt

Taklampor 1900-talets mitt

Ljuskorna

Ljuskorna

Golvlampa 1950/60-tal

Golvlampa 1950/60-tal

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil

Hans Agne Jakobsson Takarmatur

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Bordslampor empire stil

Bordslampor empire stil

Golvlampa Bernhard Schottlander, Bergboms

Taklampa mässing Italien

Taklampa mässing Italien

Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil

Bordslampa Philippe Starck

Bordslampa Philippe Starck

Ljuskrona Karl Johan

Ljuskrona Karl Johan

Vårt Nyhetsbrev