Arkiv

Belysning - Sida 914

Bordslampa

Bordslampa

Takarmatur Harco Loor Design

Takarmatur Harco Loor Design

Bordslampfötter mässing

Bordslampfötter mässing

Taklampa jugend

Taklampa jugend

Lampor empirestil

Lampor empirestil

Takarmatur mässing dekorerad med blommor

Taklampa jugend med grönt glas

Kandelabrar 1800-talets slut

Kandelabrar 1800-talets slut

Ljusstake 1500-tal

Ljusstake 1500-tal

Tennljusstakar gustavianska

Tennljusstakar gustavianska

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Vårt Nyhetsbrev