Arkiv

Belysning - Sida 909

Kandelabrar förgylld brons

Kandelabrar förgylld brons

Takkrona

Takkrona

Golvlampa Svenskt Tenn

Golvlampa Svenskt Tenn

Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank

Saturnuslampa

Saturnuslampa

Ljuskrona

Ljuskrona

Vägglyktor ett par

Vägglyktor ett par

Ljuskrona

Ljuskrona

Månskensampel glas

Månskensampel glas

Taklampa 1930-tal

Taklampa 1930-tal

Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil

Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing

Vårt Nyhetsbrev