Arkiv

Belysning - Sida 880

Bordslampor omkring 1900

Bordslampor omkring 1900

Golvlampa 1900-talets andra hälft

Appliquer 1 par förgylld brons 1800-tal

Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank

Taklampa Josef Frank

Taklampa Josef Frank

Bordslampor i porslin Kina

Bordslampor i porslin Kina

Ljuskrona i gustaviansk stil

Ljuskrona i gustaviansk stil

Golvlampa

Golvlampa

Front Design,

Front Design, "Grid", taklampa

Front Design,

Golvlampa

Golvlampa

Taklampa troligen Böhlmarks

Taklampa troligen Böhlmarks

Vårt Nyhetsbrev