Arkiv

Belysning - Sida 831

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Johan Carpner taklampa

Johan Carpner taklampa

Bumling Ateljé Lyktan

Bumling Ateljé Lyktan

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Gert Nyström ljuskrona Festival

Taklampa 1900-talets mitt mässing glasprismor

Pianolampa mässing jugend

Pianolampa mässing jugend

Seppo Koho för Secto Design

Seppo Koho för Secto Design

Yki Nummi taklampa

Yki Nummi taklampa

Takarmatur Olle Andersson

Takarmatur Olle Andersson

Kandelaber

Kandelaber

Plafond 1930/40-tal

Plafond 1930/40-tal

Vårt Nyhetsbrev