Arkiv

Belysning - Sida 484

Poul Henningsen

Poul Henningsen "PH80"

Bordslampa

Bordslampa

Takkrona sannolikt 1900-talets första hälft

Bordslampa

Bordslampa

Bordslampa Herda 1960/70-tal

Bordslampa Herda 1960/70-tal

Constance Gusset Vertigo taklampa

Josef Frank vägglampa

Josef Frank vägglampa

Hans Agne Jakobsson taklampa

Hans Agne Jakobsson taklampa

Hans Agne Jakobsson taklampa

Hans Agne Jakobsson taklampa

Ljuskrona Hagamodell

Ljuskrona Hagamodell

Bordslampa Josef Frank

Bordslampa Josef Frank

Ljuskrona modell Haga

Ljuskrona modell Haga

Vårt Nyhetsbrev