Arkiv

Belysning - Sida 459

Bordslampor

Bordslampor

Ljuskrona Karl Johanstil

Ljuskrona Karl Johanstil

Bordslampor opalinglas

Bordslampor opalinglas

Bordslampor

Bordslampor

Pendel 1930/40-tal

Pendel 1930/40-tal

Golvlampa design Hans-Agne Jakobsson

Ljuskrona 1900-talets andra hälft

Bordslampor Bergboms

Bordslampor Bergboms

Industrilampor

Industrilampor "Soll" av Frezoli

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil

Taklampa Orrefors

Taklampa Orrefors

Taklampa

Taklampa

Vårt Nyhetsbrev