Arkiv

Belysning - Sida 431

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Whatswhat  taklampa

Whatswhat taklampa "Greta"

Golvlampa Asea

Golvlampa Asea

Taklampor jugend

Taklampor jugend

Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa

Bordslampa NK 1930-tal

Bordslampa NK 1930-tal

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Louis Poulsen PH5 taklampa

Louis Poulsen PH5 taklampa

Vägglampor 1900-talets början

Vägglampor 1900-talets början

Bordslampa 1920/30-tal

Bordslampa 1920/30-tal

Taklampa, Art Deco-stil, 1900-tal

Bordslampa Josef Frank

Bordslampa Josef Frank

Vårt Nyhetsbrev