Arkiv

Belysning - Sida 3372

Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal

Lampa empirestil

Lampa empirestil

Vägglystrar

Vägglystrar

Taklampa mässing

Taklampa mässing

Lampa alabaster

Lampa alabaster

Bordslampa

Bordslampa

Ljuskrona i barockstil

Ljuskrona i barockstil

Taklyktor

Taklyktor

Takarmatur 1900-talets andra hälft

Asea golvlampa

Asea golvlampa

Vägglampettter i rokokostil

Vägglampettter i rokokostil

Bordslampa Erling Valldeby

Bordslampa Erling Valldeby

Vårt Nyhetsbrev