Arkiv

Belysning - Sida 3217

Ljuskrona nyrokoko

Ljuskrona nyrokoko

Takarmamtur

Takarmamtur

Golvlampa 1900-talets första häft

Bordslampa

Bordslampa

Ljusstakar 1800-talets slut

Ljusstakar 1800-talets slut

Bordslampa art deco

Bordslampa art deco

Golvlampa

Golvlampa

Bordslampa Mari Simmulsson

Bordslampa Mari Simmulsson

Takarmatur 1920/30-tal

Takarmatur 1920/30-tal

Bordslampa golvlampa

Bordslampa golvlampa

Takampel Karl-Johanstil

Takampel Karl-Johanstil

Vägglystrar i gustaviansk stil

Vårt Nyhetsbrev