Arkiv

Belysning - Sida 321

Triplex arbetslampa

Triplex arbetslampa

Golvlampa

Golvlampa

Takarmatur Orrefors

Takarmatur Orrefors

Golvlampa PH80

Golvlampa PH80

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

LJUSKRONA 1900-talets mitt empirestil

Vägglampor 1 par  Josef Frank

Vägglampor 1 par Josef Frank

Josef Frank golvlampa Svenskt Tenn

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona Oscariansk stil

Ljuskrona Oscariansk stil

Bordslampa 1900-talets början

Bordslampa 1900-talets början

Christian Dell bordslampa

Christian Dell bordslampa

Vårt Nyhetsbrev