Arkiv

Belysning - Sida 313

Bordslampa 1800-tal andra hälft

Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank

Takarmatur Hans Agne Jakobsson

Bordslampa i empirestil

Bordslampa i empirestil

Takampel i senempire

Takampel i senempire

Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt

Takkrona med prismor

Takkrona med prismor

Ljuskrona hagamodell

Ljuskrona hagamodell

Bordslampa Hugo Elmqvist

Bordslampa Hugo Elmqvist

Appliquer

Appliquer

Appliquer 1900-talets början

Appliquer 1900-talets början

Takampel

Takampel

Vårt Nyhetsbrev