Arkiv

Belysning - Sida 2880

Takplafond vitmetall samt glas 1930-tal art deco

Lampetter

Lampetter

Taklampa

Taklampa

Ljuskrona

Ljuskrona

Takfotogenlampa

Takfotogenlampa

Bordslampor i glas

Bordslampor i glas

Golvlampa Newport

Golvlampa Newport

bordslampor Kina 1900-talets första hälft

Golvlampa

Golvlampa

Golvlampa

Golvlampa

Åke Hultgren Puck vägglampa

Åke Hultgren Puck vägglampa

Ljuskrona

Ljuskrona

Vårt Nyhetsbrev