Arkiv

Belysning - Sida 2849

Takarmatur Carl Malmsten Kjolen

Vägglampor bordslampa Carl Malmsten

Vägglampetter

Vägglampetter

Ljuskrona med fotogenbrännare

Ljuskrona med fotogenbrännare

Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing

Bordslampa Fagerhult

Bordslampa Fagerhult

Bordslampa 1900-talets andra hälft

Taklampa 1960-/70-tal

Taklampa 1960-/70-tal

Bordslampfötter i nysilver

Bordslampfötter i nysilver

Bordslampa

Bordslampa

Ljusstakar i empirestil

Ljusstakar i empirestil

Ljuskrona

Ljuskrona

Vårt Nyhetsbrev