Arkiv

Belysning - Sida 2811

Ampel empirestil

Ampel empirestil

Bordslampor

Bordslampor

Bergboms bordsarmatur mässing

Bergboms bordsarmatur mässing

Bordslampa

Bordslampa

Takkrona

Takkrona

Taklampa tiffanystil

Taklampa tiffanystil

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona 1900-talets mitt

Ljuskrona 1900-talets mitt

Carl Fagerlund Bubblan taklampa

Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal

Bordslampa pliserad skärm

Bordslampa pliserad skärm

Taklampa

Taklampa

Vårt Nyhetsbrev