Arkiv

Belysning - Sida 2630

David Trubridge taklampa

David Trubridge taklampa

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Vägglystrar rokokostil

Vägglystrar rokokostil

Bordslampa opalglas

Bordslampa opalglas

Bordslampa 1900-talets andra hälft

Armaturer

Armaturer

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil

Ljuslampetter Mjölby intarsia

Ljuslampetter Mjölby intarsia

Ljuskrona 1900/2000-tal

Ljuskrona 1900/2000-tal

Golvlampa 1930-tal

Golvlampa 1930-tal

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Bordslampor Italien

Bordslampor Italien

Vårt Nyhetsbrev