Arkiv

Belysning - Sida 2601

Bordslampor

Bordslampor

Takampel

Takampel

Fat med dekor av en kräfta

Fat med dekor av en kräfta

Takarmatur funkis

Takarmatur funkis

Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal

Skomakarlampa

Skomakarlampa

Lykta omkring 1900

Lykta omkring 1900

Golvlampa 1900-talets första hälft

Taklykta

Taklykta

1-par taklampor

1-par taklampor

Hans-Agne Jakobsson golvlampor

Vårt Nyhetsbrev