Arkiv

Belysning - Sida 2582

Muuto taklampa ´Unfold´

Muuto taklampa ´Unfold´

Bordslamnpa 1930-tal

Bordslamnpa 1930-tal

Taklampa mässing glas

Taklampa mässing glas

En samlares hem Bordslampa

En samlares hem Bordslampa

Taklampa i mässing

Taklampa i mässing

Taklampa Herstal

Taklampa Herstal

Bordslampor och vas Kunglig Dansk

Golvlampor 1900-talets andra hälft

Ljuskrona i empirestil

Ljuskrona i empirestil

Ateljé Lykan golvlampa

Ateljé Lykan golvlampa

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Golvlampa EWÅ G13

Golvlampa EWÅ G13

Vårt Nyhetsbrev