Arkiv

Belysning - Sida 235

Tom Dixon taklampa

Tom Dixon taklampa

Ljuskrona 1930-tal möjligen Italien

Taklampa Nemo, Italien

Taklampa Nemo, Italien

Taklampa art deco

Taklampa art deco

Läslampa, 1800-talets första hälft

Lykta Louis XVI-stil

Lykta Louis XVI-stil

taklampor, fyra st, Artek

taklampor, fyra st, Artek

Bordslampor

Bordslampor

Golvlampa Böhlmarks

Golvlampa Böhlmarks

Curt Fischer vägglampa

Curt Fischer vägglampa

Bordsarmatur empirestil

Bordsarmatur empirestil

Bordslampor Stilarmatur

Bordslampor Stilarmatur

Vårt Nyhetsbrev