Arkiv

Belysning - Sida 1062

Bergboms golvlampa

Bergboms golvlampa

Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil

Flos Glo-Ball taklampa

Flos Glo-Ball taklampa

Takarmatur 1900-talets andra hälft

Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Arne Jacobsen taklampa

Arne Jacobsen taklampa

Ljuskrona Oscariansk

Ljuskrona Oscariansk

Bordsarmaturer Kina

Bordsarmaturer Kina

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Bordslampa sent 1800-tal.

Bordslampa sent 1800-tal.

Bordslampa

Bordslampa

Vårt Nyhetsbrev