Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, sitthöjd 50 cm
Bruksslitage, mindre fläck
380156
2016-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här