Ibeji, ett par

Ibeji, ett par
Ibeji, ett par
Ibeji, ett par
Ibeji, ett par
Ibeji, ett par
Ibeji, ett par
Ibeji, ett par
Ibeji, ett par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IBEJI, ett par, Yoruba, Nigeria, höjd 22 cm vardera, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Skador

147670

2012-09-27