Figurin i porslin Frankrike
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
FIGURINGRUPP, porslin, Frankrike, 1800-tal, replik efter Napoleon I och Marie Louise av Habsburgs bröllopsvagn från giftermålet den 2:a april 1810, replik efter Louis David, längd 64, höjd 29 cm
Nagg
104494
2011-10-05