Figurin i porslin Frankrike

Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike
Figurin i porslin Frankrike

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, Frankrike, 1800-tal, replik efter Napoleon I och Marie Louise av Habsburgs bröllopsvagn från giftermålet den 2:a april 1810, replik efter Louis David, längd 64, höjd 29 cm

Nagg

104494

2011-10-05