Bord rokoko

Bord rokoko
Bord rokoko

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BORD, rokoko, 1700-tal, ek, höjd 74, 93x69

Renoverat, fläckar, slitage

101643

2011-09-16